Харчування та послуги


собливу увагу ми приділяємо харчуванню.

Наші гості можуть замовляти собі страви індивідуально.

Для пацієнтів, які мають різного роду захворювання, передбачені дієтичні страви.

Також в нас можна замовити банкет.

Харчування на 1у особу:  Сніданок - 70.00 грн., обід - 95.00 грн., вечеря - 95.00 грн. (з 01.12.2018р.). Вартість 3-х разового харчування - 230 грн.

На "Віллі Ігнатьєва" Ви можете гарно провести час у сауні на дровах  з басейном. До Ваших послуг також більярд, тенісний стіл, шахи, бандмінтон, баскетбольне кільце, стрільба з лука.

Організовуємо консультації лікаря, масаж, аплікації с озокериту, підводний душ масаж, Галокамера (соляна кімната). Також організуємо інші процедури на базі санаторію Східниці.

В зимовий період ми організовуємо святкування Нового року та Різдва. Для наших гостей організовуються поїздки у Львівські театри, концертні зали, цирк. В зимовий період - поїздки на гірськолижний курорт. Окрім того організовуємо мандрівки на скали Довбуша, до замку Тустань, Почаєва та в інші визначні місця.

Безкоштовні послуги: Камінний зал, відеомагнітофон, DVD, книги, комп'ютер в більярдній, шахмати, інтернет Wi-Fi, автостоянка, оренда парасоль.
За окрему плату: Більярд, настільний теніс, бадмінтон, стрільба з луку. Транспорт зі Львова, зустріч в Трускавці. Перший візит лікаря, медичне обслуговування на базі курорту, масаж, озокерит, підводний душ-масаж, екскурсії, доставку мінеральних вод в номер, оздоровча соляна кімната. Сауна на дровах  з басейном. Дрова для мангалу. Трансфер до лижних підйомників.