Харчування та послуги


Особливу увагу ми приділяємо харчуванню, одна з найвищих оцінок на Букінгу за ресторан. У нас стандартне тижневе меню, але можна замовляти собі страви індивідуально. якщо у Вас інші вподобання.

Для пацієнтів, які мають різного роду захворювання, передбачені дієтичні страви.

Також в нас можна замовити банкет, або харчуватися не проживаючи на віллі. Телефон для замовлень: 098 037 91 29

Харчування на 1у особу:  Сніданок - 110.00 грн., обід - 170.00 грн., вечеря - 170.00 грн. (з 01.07.2023р.). Вартість 3-х разового харчування - 400 грн.

Наше меню можна подивитись тут.

На "Віллі Ігнатьєва" Ви можете гарно провести час у сауні на дровах  з басейном, телефон для замовлення сауни : +38 67 152 42 44

До Ваших послуг також більярд, тенісний стіл, шахи, бандмінтон, баскетбольне кільце, стрільба з лука.

Організовуємо консультації лікаря, масаж, аплікації с озокериту, підводний душ масаж, Галокамера (соляна кімната). Також організуємо інші процедури на базі санаторію Східниці.

В зимовий період ми організовуємо святкування Нового року та Різдва. Для наших гостей організовуються поїздки у Львівські театри, концертні зали, цирк. В зимовий період - поїздки на гірськолижний курорт. Окрім того організовуємо мандрівки на скали Довбуша, до замку Тустань, Почаєва та в інші визначні місця.

Безкоштовні послуги: Камінний зал, відеомагнітофон, DVD, книги, комп'ютер в більярдній, шахмати, інтернет Wi-Fi, автостоянка, оренда парасоль.
За окрему плату: Більярд, настільний теніс, бадмінтон, стрільба з луку. Транспорт зі Львова, зустріч в Трускавці. Перший візит лікаря, медичне обслуговування на базі курорту, масаж, озокерит, підводний душ-масаж, екскурсії, доставку мінеральних вод, оздоровча соляна кімната. Сауна на дровах  з басейном. Дрова для мангалу. Трансфер до лижних підйомників.